VÄSKA och SMINKVÄSKA, Mulberry.

Grön, delvis präglat skinn med spännen och plakett med logo i gulmetall. Väska med två sidofack. En innerficka. Mått ca 34 x 18. Sminkväska, mått 20 x 11 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage, mindre repor och fläckar. Ställvis solblekt skinn.

Utropspris
2 000 SEK