FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, Göte-möbler, Nässjö, 1970-tal.

Bok, brun läderklädsel. Laminerade fyrdelade fötter.

Bruksslitage, repor samt fläckar. På pallen har laminaten ställvis lossnat, även med rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK