BORDS/VÄGGLAMPA, Jean-Louis Domecq, Jielde, Frankrike.

Grönlackerad metall. Höjd ca 116.

Slitage. Färgslitage. Repor och rispor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK