GOLVLAMPA. Keramik. Tilgmans. Signerad Oryx Marian 1961.

Höjd 68 cm exkl montering. Skärm höjd 91 cm.

Repor. Montering med skador. Ej funktionstestad. Skärm med fläckar, revor.

Utropspris
3 000 SEK