Bröderna von Wright

(Finland)
Bröderna von Wright
(Finland)

FÄRGLITOGRAFI, Wilhelm von Wright, ur verket "Svenska Foglar", daterad 1828, numrerad 4/10.

Larus Fuscus, fiskmås. Bildstorlek 23x26 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR