Smycken
552351

ARMBAND, 9 k guld, Birmingham, England, ametister tot ca 27.00 ct.

Smaragdslipade ametister. Ovala länkar. Stämplar C & F. Längd ca 18,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 500 SEK