DOSA, silver, mästarstämpel P.S, St. Petersburg, Ryssland, 1890-tal. Vikt 62 g.

Graverad dekor. 5,5 x 8 x 1,5 cm.

Bucklor och slitage.

Utropspris
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1017. Oidentifierad konstnär, akvarell, två stycken, sen Qingdynasti.
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
2 000

ditt bud
Aktuellt bud:
2 000 SEK