SYBORD/VAGN, teak. 1900-talets andra hälft.

Sybord/vagn på hjul i två nivåer med utdragbar låda. Lådans höjd ca 20 cm. Längd 82, bredd 48, höjd 64 cm.

Smärre bruksslitage. Obetydliga märken/repor. Hjul något uttorkade.

Utropspris
1 500 SEK