Madeleine Pyk – en samling F769

BORD/SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första del.

Vitmålat. Låda samt uppsats med hylla. Bredd 86, djup 52, höjd 98 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, mindre spår av skadedjur. Senare målning.

Utropspris
1 500 SEK