Madeleine Pyk – en samling F769
565403

BROSCHER SAMT BROSCHNÅL, 5 delar, 18K guld. Total vikt ca 9,5 g.

Dekor av pärlor, orientpärlor, emalj och akvamarin. Längd 33-60 mm.

Bruksslitage. Några mindre bucklor.

Utropspris
3 000 SEK