567963

IKEA

(Sverige, 1943-)
Terrin, porslin, "nejlika", ur ikea:s 1700-tals serie, 1990-tal.

TERRIN, porslin, "Nejlika", ur IKEA:s 1700-tals serie, 1990-tal.

Dekor i blått. Med lock. Två hänklar. Längd ca 35, bredd 21, höjd 25cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 200 SEK
Rekommendationer