GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

För två ljuspunkter. Svartlackerad metall med mässingsdetaljer. Höjd 155 cm.

Slitage, smärre repor, mässingen något anfrätt.

Utropspris
1 500 SEK