George Blackie Sticks

(Storbritannien, 1843-1938)
George Blackie Sticks
(Storbritannien, 1843-1938)

GEORGE BLACKIE STICKS, olja på duk, signerad och daterad 1871?.

"Tyne mouth Castle". Ca 45 x 60 cm.

Krakeleringar.

Utropspris
8 000 SEK