Oscar Björck

(Sverige, 1860-1929)
Oscar Björck
(Sverige, 1860-1929)

OSCAR BJÖRCK, Olja på duk, signerad.

Stilleben med kräftor. 45 x 37,5 cm.

Smärre dukhål, färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK