TAKLAMPOR / PLAFONDER, 2 st, Heikki Turunen, Orno, Finland 1900-talets slut.
Vit målad metall. Bär tillverkarens etiketter. Diameter 48 cm, höjd 22 cm.
Smärre intryckningsskador och färgbortfall.