Heikki Turunen

(Finland, Född 1937)
Heikki Turunen
(Finland, Född 1937)

TAKLAMPOR / PLAFONDER, 2 st, Heikki Turunen, Orno, Finland 1900-talets slut.

Vit målad metall. Bär tillverkarens etiketter. Diameter 48 cm, höjd 22 cm.

Smärre intryckningsskador och färgbortfall.

Utropspris
200 EUR