PARTI DOCKOR samt MINIATYRMÖBLER, Japan, 1900-tal.

Lackerade möbler. Sju dockor. Höjd ca 5-18 cm.

Bruksslitage. Skador och bortfall. Fläckar. Ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
4 000 SEK