Låda "Glas -Sirap Burkar". Längd 52. Bredd 39. Höjd 19 cm. Drickaback för 12 flaskor. Längd 42. Bredd 32. Höjd 35 cm.
Slitage. Avslag. Drickabacken något maskstungen. Torrsprickor. Repor och märken. Fläckar.