Madeleine Pyk – en samling F769

BOKSKÅP/LÄKARSKÅP, 1900-talets början.

Ek. Tre hyllor bakom glasade vikbara dörrar. Höjd 147, längd 87, djup 36 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK