SIDENBRODERI, sengustiavanskt, omkring 1800.

Föreställande hus i landskap. I ram från tidig empire. Höjd 22,5x29 cm.

Broderiet med skador. Ramen med slitage och sliten förgyllning samt ett avfasat hörn på baksidan.

Utropspris
1 500 SEK