KASK m/1894 för manskap.

KASK m/1894 för manskap.

Svart med tagelplym, lilla riksvapnet. Mässing. Hattask samt lösskägg.
Höjd med plym ca 30 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Utropspris
2 000 SEK