Madeleine Pyk – en samling F769

Sixten Lundbohm

(Sverige, 1895-1982)
Sixten Lundbohm
(Sverige, 1895-1982)

SIXTEN LUNDBOHM, 2 st, olja på duk/pannå samt teckning, signerade.

Byggnader. 37 x 46 cm. Visby Domkyrka. 34 x 26 cm.

Oljemålning uppklistrad på pannå. Visbytavla ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK