SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal.

SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal.

Lövträ. Tidningshylla samt dörr med bakomliggande förvaring. Beslag av mässing. Bredd 43. Djup 37. Höjd 65 cm.

Slitage, repor och märken. Ett sängbord med borrhål i bakstycke.

Utropspris
2 500 SEK