Smycken
608867

HÄNGE MED KEDJA samt RING, guld 18K, vardera del med blå spinell. Total vikt ca 16 gram.

Spineller ca 24,55 resp ca 2,73 ct. Total längd med dubbelvikt kedja ca 26,5 cm. Ringen med storlek 18.

Bruksslitage. Hänget och kedjan med mindre repor och märken. Ringen med repor och märken, spinellen med kantnagg.

Utropspris
2 000 SEK