GOLVLAMPA Hans Agne Jacobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft

Mässings stomme med tredelad fot. Höjd ca 120 cm.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK