SKEDAR, 9 st, silver, 1900-talets första hälft. Total vikt ca 180 g.

Bl a en finsk. Några med monogram. Några med franska liljan. 13-21,5 cm.

Ytskikt med slitage och repor. Några bucklor.

Utropspris
1 500 SEK