DAMARMBANDSUR, manuell, 14K guld med länk i 18K guld. total vikt ca 19g.

Urtavlans diameter 18mm. Armbandets omkrets ca 17cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK