PARTI MINIATYRSTOLAR, ca 63 st, 1900-talets senare hälft.

Diverse modeller, stilar och material. Enstaka designstolar, bl.a. Bruka Design Stockholm, Thonet, Sjuan. Rygghöjd 4-18 cm.

Lösa, medföljande delar, skador. Ej genomgångna.

Utropspris
200 EUR