JULDEKORATIONER, 9 st samt PÅSKDEKORATIONER, 2 st, Georg Jensen, 1900/2000-tal.

Hängen i etuier.

Lättare bruksslitage. Ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK