SATSBORD, 3 delar, 1900-talets slut.

Rostfritt stål och mässing, delvis pläterat med 23 K guld. Rektangulära skivor av glas. Längd 69, bredd 44, höjd 46 cm.

Slitage, repor. Förgyllningen delvis bortputsad.

Utropspris
2 000 SEK