Philippe de Rougemont

(Frankrike/Sverige, 1891-1965)
Philippe de Rougemont

PHILIPPE DE ROUGEMONT, olja på duk, signerad.

Clown. 41x33 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK