Fodrad, dragkedsförsedd väska i läder med top handle-handtag. Med "SONIA RYKIEL"-märkta detaljer i metall.
Tre dragkedsförsedda ytterfickor och tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "SR" i lädret samt "SONIA RYKIEL MADE IN ITALY" på numrerad etikett.
Bredd 36 cm, höjd 25 cm, djup 18 cm.
Bruksslitage.