Smycken
634934

ÖRHÄNGEN, 1 par, silver/18K roséguld, diamanter tot ca 3.00 ct.

Hängande droppformade rörliga kläppar. Genombruten fantasimodell. Heltäckande mönster av rosenslipade diamanter. Stift i 18Kroséguld. Total längd ca 47 mm.

Obetydligt slitage. Enstaka mindre repor.

Utropspris
8 000 SEK