SOFFA, "Cinema", Gunilla Allard, Lammhults. Formgiven 1994.

Förkromad stomme. Klädd med blått tyg. Stämplad undertill. Längd 160cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Utropspris
3 000 SEK