MATSALSMÖBEL, 9 delar, sk göteborgsstolar, Alsterbro Möbler, 1900-talets slut.

Fanérat i mahogny. Blå klädsel. 6 stolar, 2 karmstolar, 1 bord med 2 iläggsskivor à 50 cm. Bordet längd 160, bredd 107 och höjd 74 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK