Sergio Verginelli

(Italien, 1900-2000-tal)
Sergio Verginelli
(Italien, 1900-2000-tal)

SERGIO VERGINELLI, relief.

Signerad på plakett. Bronserad metall, relief ca 37 x 30 cm, med ram 61 x 69 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK