HÖRNSKÅP / VÄGGSKÅP, England sekelskiftet 1800/1900.

Krönlist med tandsnitt, dörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 67 cm, djup 34 cm, höjd 92 cm.

Slitage, skador, senare nyckelskylt.

Utropspris
150 EUR