Axel Petersson Döderhultarn

(Sverige, 1868-1925)
Axel Petersson Döderhultarn
(Sverige, 1868-1925)

AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN, skulptur, trä, signerad A.P samt stämplad.

Liggande ko. Längd 24, höjd 13cm.

Slitage. Sprickor. Lagningar.

Utropspris
10 000 SEK