TRÄDGÅRDSFAT, 3 st, med fundament, 1900-tal.

Gjutna i betong. Dekor av kälningar. Diam 43 cm. Fundament i kvadratisk form, 25 x 25 cm, höjd 33 cm.

Sprickor, mossbelupna, slitage. Fundamenten ej ursprungligen tillhörande.

Utropspris
2 000 SEK