LOKSTALL OCH VÄNDSKIVA, Märklin, Tyskland.

Lokstall med tre spår. Längd ca 46. Vändskivans diameter ca 37 cm.

Slitage. Ej funktionstestat. Repor och märken. Dekorelement saknas.

Utropspris
1 500 SEK