REKLAMAFFISCH, litografiskt tryck, "Hedemora TT", Gus Leander, 1957.

"Sveriges Grand Prix 13-14 Juli 1957". J. Olséns Litografiska Anstalt, Sthlm. Bladstorlek 70 x 50 cm. Oramad.

Kantslitage.

Utropspris
2 000 SEK