KANDELABRAR, ett par, förgylld brons, 1800-talets senare hälft.

För 3 ljus, svängda ljusarmar, rund fotplatta med avslutande bladformade fötter. Höjd 27 cm, bredd 20 cm.

Slitage, prismorna saknas.

Utropspris
200 EUR