SKULPTURER, 2 st, bronserad metall, 1900-talets första hälft.

Dansande kvinoofigurer på sockel av alabaster. Höjd ca 21 cm.

Ytskikt med slitage. Alabaster med nagg.

Utropspris
1 500 SEK