Pauli Vuorisalo

(Finland, Född 1944)
Pauli Vuorisalo
(Finland, Född 1944)

PAULI VUORISALO, MATTA. Natt. Sign. P.V.

Handtuftad, 250x150 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
601
6 839
638
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (17 bud)
21 apr 2015 16:19
601 EUR
21 apr 2015 16:19
581 EUR
21 apr 2015 16:17
560 EUR
21 apr 2015 16:17
540 EUR
21 apr 2015 16:16
520 EUR
21 apr 2015 16:16
500 EUR
21 apr 2015 16:16
480 EUR
21 apr 2015 16:16
460 EUR
21 apr 2015 16:15
440 EUR
21 apr 2015 16:15
420 EUR
21 apr 2015 15:14
400 EUR
18 apr 2015 8:25
220 EUR
15 apr 2015 21:16
200 EUR
6 apr 2015 7:45
100 EUR
4 apr 2015 0:21
55 EUR
3 apr 2015 10:43
50 EUR
2 apr 2015 18:41
35 EUR