Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP MED SKRIVKLAFF, 1900-talets mitt.

Dörrpar, skrivklaff samt låda upptill. Din träslag bla. fanérat i valnöt mm. Skrivinredning med lådor bakom skrivkladd. Bredd 95, djup 38, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Beslag med ytslitage, fläckar och smärre skrapmärken. Nyckel finns.

Utropspris
2 500 SEK