PARTI SILVER, 11 delar, svenska samt danska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 400 g.

Två serveringsgafflar med rocaille-dekor (längd 21 cm). Två serveringsskedar i två olika utföranden, den ena Olga-lik modell (längd 22-23 cm). Sex kaffeskedar med blomsterdekor samt en i modell Thema (längd 11,5-12 cm). Stämplade med danska stämplar, svenska importstämplar och GAB och CGH. Tre gafflar i nysilver medföljer.

Bruksslitage. Gravyr.

Utropspris
1 500 SEK