Carlos Boix

(Sverige, Född 1949)
Carlos Boix
(Sverige, Född 1949)

CARLOS BOIX, olja på duk, sign o dat -96.

Komposition i rosa. Titel: Mira como se janno el soudento panecho en el parola". 89x116.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

15. Bertil Vallien, "Precious Cargo", unik skulptur, båt, sandgjutet glas, Kosta Boda 1987.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK