APOTEKSVÅG, Ab Christian Nissen, Helsingfors, 1900-talets första hälft.

Med viktsats. Bredd 40, höjd 50, djup 27 cm.

Slitage. Delar av viktsats saknas. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR