BOK, "William Blake's Visions of the Daughters of Albion", Trianon Press, London, 1959. Numrerad 179/400 (446).

Bokband delvis överdraget med skinn, sidorna i vattenstämplat papper med monogram WB. I kartongfodral, storlek 38 x 27 x 2 cm.

Smärre slitage, märkt med tidigare ägarens namn och datering i blyerts. Ej genomgången.

Utropspris
350 EUR