FÅTÖLJ, OPE Möbler, 1900-talets andra hälft.

Läderklädsel med knapphäftning. Lös sitt- och ryggplymå. Etikettmärkt.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Fläckar och märken.

Utropspris
1 500 SEK